Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tarla biçmek

Kahve falında tarla biçmek çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine, yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına alamet eder.

Kahve falında tarla biçmek gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği veya genel değişiklikler yeni fırsatları fark etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında tarlada buğday biçmek elde edilecek menfaatlere, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında buğday tarlası biçmek verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına alamet eder.

Kahve falında tarla biçmek atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, yüksek mevkilere getirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tarlada ot biçmek olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tarlada ekin biçmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına delalettir.

Kahve falında tırpanla ot biçmek hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine işarettir.

Kahve falında kuru ot biçmek çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, istediği herşeye sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında don biçmek kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına alamet etmektedir.