Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında radar görmek

Kahve falında radar görmek kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, adının fesada karışacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, örnek insan olacağına, makamının sürekli yükseleceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında radar gördüyseniz:

  • Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz.

Kahve falında radar görmek böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına işarettir.

Kahve falında radara binmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında radara yakalanmak karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına delalet eder.