Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasret görmek

Kahve falında hasret görmek kar elde etmek için onları sırtından vuracağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, sorunların biteceğine, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek fal sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hasret gördüyseniz:

  • İçsel kaynaklarınızı özel bir ilişkinize göre yönlendirebilirsiniz.

Kahve falında sarılıp hasret gidermek kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına yorulur.

Kahve falında hasretle sarılmak yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, alım gücünün artmasına delalettir.

Kahve falında hasret kalmak işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hasret çekmek sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında hasretle öpmek çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle hasret gidermek günahtan temizlenmeye, yaptığı işten çıkarılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hasret gidermek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına delalet eder.

Kahve falında hasret görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına işaret eder.