Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gemiye bakmak

Kahve falında gemiye bakmak hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, her zaman fal sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, dinini yaşayacağına, ruhunun şifa bulacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gemiye bakmak gördüyseniz:

  • Bazı amaçlarınızı veya hayallerinizi size faydalı olma potansiyeli olan kişilerle paylaşmanız durumunda hayalleriniz karlı fikirlere ya da girişimlere dönüşebilir.

Kahve falında gemiye bakmak yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında gemiden denize bakmak yokluğa, darlığa düşeceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine inanılır.

Kahve falında gemi ve balık görmek çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında yan yatan gemi görmek kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında gemide bayrak görmek başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, zor durumların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gemide namaz kılmak edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına işarettir.

Kahve falında gemi yangını görmek eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gemide çalıştığını görmek mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına inanılır.