Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük balık avlamak

Kahve falında büyük balık avlamak vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine yorulur.

Kahve falında büyük balık avlamak gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmak için hobilerinizden faydalanabilir veya mücadele ortamına girebilirsiniz.

Kahve falında büyük balık avlamak darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük balık avladığını görmek çok büyük özgüven kazanacağına, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına işaret eder.

Kahve falında yunus balığı avlamak iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında birinden balık avladığını görmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mızrakla balık avlamak çok büyük bir üzüntü duyacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına inanılır.

Kahve falında köpek balığı avlamak zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, çok büyük başarılara kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde balık avlamak kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suda balık avlamak yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına işaret eder.