Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında süsleme görmek

Kahve falında süsleme görmek bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine inanılır.

Kahve falında süsleme gördüyseniz:

  • Konuşkanlığınızın artması ile çevreyi etkileyebilmek için yeni stratejiler geliştirme imkanını bulabileceksiniz.

Kahve falında buzdolabı süsü görmek çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına rivayet eder.

Kahve falında pasta süsü görmek iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına tabir olunur.

Kahve falında ev süsleri görmek çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, kazancın gittikçe artacağına işaret eder.

Kahve falında porselen süs eşyası görmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına delalet eder.

Kahve falında süslenmiş ağaç görmek yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında süs balığı yemek kazançlı bir işin başına geçileceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine işarettir.

Kahve falında süs fil görmek dertlerin artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına işarettir.

Kahve falında ineğin süstüğünü görmek maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine delalet etmektedir.