Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdığı birinin delirdiğini görmek

Kahve falında tanıdığı birinin delirdiğini görmek iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, elde edilen nasibin artacağına işarettir.

Kahve falında tanıdığı birinin delirdiğini gördüyseniz:

  • Özel ilişkilerinizde veya iş bağlantılarınızda inisiyatif kullanmaktan çekiniyorsunuz.

Kahve falında tanıdığı birinin delirdiğini görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında bir tanıdığın delirdiğini görmek en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Kahve falında tanıdık birinin delirdiğini görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına yorulur.

Kahve falında bir tanıdığının delirdiğini görmek kendisine fazlaca kar getireceğine, uzak bir yola gidileceğine tabir olunur.

Kahve falında bir akrabanın delirdiğini görmek zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına delalettir.

Kahve falında kardeşin delirdiğini görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında çocuğun delirdiğini görmek daha sonra hayırlı işlere gireceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına yorulur.

Kahve falında başkasının delirdiğini görmek dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.