Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çeşit çeşit balık görmek

Kahve falında çeşit çeşit balık görmek boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına inanılır.

Kahve falında çeşit çeşit balık gördüyseniz:

  • Çok uzaklardaki bir telefonla gelen bir habere sevineceksiniz.

Kahve falında balık çeşidi görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine işarettir.

Kahve falında balık çeşitleri görmek hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine işaret eder.

Kahve falında çeşit çeşit balık tutmak zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında çeşit çeşit balık görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çeşit çeşit baklava görmek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına inanılır.

Kahve falında çeşit çeşit kurabiye görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına alamet eder.

Kahve falında çeşit çeşit çikolata yemek iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çeşit çeşit ekmek görmek bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına inanılır.