Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında domuzu görmek

Kahve falında domuzu görmek sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, kişinin her işi severek yapacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında domuzu gördüyseniz:

  • Gelecek vaat eden teklifler alabilirsiniz.

Kahve falında domuzun saldırısına uğramak ticaretinin hızlanacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine işarettir.

Kahve falında domuz çiftliği görmek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında domuz ve kedi görmek girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine tabir olunur.

Kahve falında domuz ahırı görmek çok hayırlı insan olunacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, nimet bolluğu yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında domuz dışkısı görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında domuz ölüsü görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına delalet eder.

Kahve falında domuzu görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına inanılır.

Kahve falında küçük domuz görmek hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına rivayet eder.