Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at gözü görmek

Kahve falında at gözü görmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, çok iyi işler gerçekleştireceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, maddi kriz yaşanacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına işarettir.

Kahve falında at gözü gördüyseniz:

  • Özel hayatınıza dikkat etmelisiniz.

Kahve falında mavi gözlü at görmek çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında başarılı olmaya tabir olunur.

Kahve falında atla göz göze gelmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine delalettir.

Kahve falında at gözü görmek kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında köpek gözü görmek hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına delalet eder.

Kahve falında birini tek gözlü görmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Kahve falında gözlerini küçük görmek anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine delalettir.

Kahve falında göz kanseri olmak hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında gözünün açıldığını görmek bazı girişimlerde bulunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına işaret etmektedir.