Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin yüzünde sivilce görmek

Kahve falında eşinin yüzünde sivilce görmek çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, güzel bir hayat süreceğine, kesesinin dolacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, muradın gerçekleşeceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin yüzünde sivilce gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı doğru kullanmanız durumunda doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

Kahve falında eşinin yüzünde sivilce görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüzünüzde sivilce görmek aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına işarettir.

Kahve falında yüzünde iltihaplı sivilce görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüzündeki sivilceyi patlatmak zararlarını telafi edeceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünde sivilce patlatmak eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının yüzünü sivilceli görmek sorunların teker teker çözüleceğine, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize inanılır.

Kahve falında yüzünü sivilce görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünde sivilce cıkmak pek çok kişiyi idare edeceğine, onunla mutlu bir hayat kuracağına işaret etmektedir.