Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçlar görmek

Kahve falında saçlar görmek ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, hastalıklarını yeneceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında saçlar gördüyseniz:

  • Her ne kadar uzun zamandır çok başarılı olmuş olsanız da, bazı konulara farklı yaklaşmanızı isteyen veya öneren kişiler olabilir.

Kahve falında saçla ugraşmak dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçının kirli olduğunu görmek uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Kahve falında saç yağ görmek kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının saçını kestirmek nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saç kestirmek yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında saçını röfle yaptırmak yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, haksızlıklara da karşı geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saçında yılan görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, fal sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saçını boyamış görmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.