Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sofra görmek

Kahve falında sofra görmek çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine, maddi ve manevi olarak destek olacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sofra gördüyseniz:

  • Yeni aşklar veya mevcut ilişkilerinizde duygusal açılımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında sofrada çok yemek görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında sofralar yemekler görmek hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına delalettir.

Kahve falında misafirlere sofra kurmak eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında yemeklerle dolu sofra görmek bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kendini sofrada görmek yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında iftar sofrası kurmak göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına tabir olunur.

Kahve falında kalabalık sofra görmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında sofraya davet etmek bazı radikal kararlar alınacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına rivayet eder.