Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sobaya görmek

Kahve falında sobaya görmek çalışmalarının artacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Kahve falında sobaya gördüyseniz:

  • Sevenleriniz veya hayranlarınız yaptığınız işlerde veya planlarda size destek olmaktan zevk alacaklardır.

Kahve falında sobada kıyafet yakmak iş sahibi olacağına, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında sobayı yakamamak yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine delalet eder.

Kahve falında sobadan çıkan duman görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, büyük bir işin sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında sobanın üstüne düşmek gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında banyoda soba yakmak mesleğinde atılım yapacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına delalettir.

Kahve falında soba bacası görmek geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, falı kapatan kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sobada çamaşır kurutmak ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına delalettir.

Kahve falında soba tüttüğünü görmek bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine inanılır.