Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nergis görmek

Kahve falında nergis görmek ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nergis gördüyseniz:

  • Sosyal aktivitelere önem vermek gerekiyor.

Kahve falında nergis çiçeği almak eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine tabir olunur.

Kahve falında nergis topladığını görmek kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza alamet eder.

Kahve falında nergis çiçeği görmek elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine alamet eder.

Kahve falında nergis koklamak belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında birinden nergis almak aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz nergis görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Kahve falında nergis soğanı görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına delalettir.

Kahve falında nergis görmek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına işaret eder.