Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sıcak görmek

Kahve falında sıcak görmek bahtının güzelleşeceğine, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına, bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sıcak gördüyseniz:

  • Varsayımlarda bulunmak sorun yaratabilir.

Kahve falında sıcak su havuzu görmek korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına işarettir.

Kahve falında sıcak suyla el yıkamak rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, elinin darlık görmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sıcak patates görmek eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sıcak mısır ekmeği görmek korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında pişmiş sıcak ekmek görmek sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına rivayet eder.

Kahve falında birinin üstüne sıcak su dökmek kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, büyük tartışmalara gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eline sıcak su döküldüğünü görmek problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, fal sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sıcak pide yemek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine yorulmaktadır.