Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen balıklar görmek

Kahve falında ölen balıklar görmek amaçlarının da gerçekleşeceğine, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, dualarının gerçekleşeceğine, malının ve parasının ziyan olacağına, İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında ölen balıklar gördüyseniz:

  • Bazı konulara başlamadan önce yapmanız gereken araştırmalar, sormanız gereken sorular var.

Kahve falında yunus balığını karada görmek parasının her zaman bereketli olacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında balıkları suya bırakmak özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yılan balığı yediğini görmek yaptığı işte sivrileceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş biriyle balık yemek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük siyah balık görmek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tuvalet içinde balık görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, kişinin fena halde yanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde uçan balıklar görmek başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında poşete balık görmek işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına alamet eder.