Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah kurt köpeği görmek

Kahve falında siyah kurt köpeği görmek kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, günaha gireceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, bütçesinin küçüleceğine, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, yeni siparişler alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah kurt köpeği gördüyseniz:

  • Aşırı tepkiler vermeniz imajınıza zarar verebilir.

Kahve falında siyah kurt köpeği görmek büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, malının ve gelirinin çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında siyah kurt köpek görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına tabir olunur.

Kahve falında kurt köpeklerinden kaçmak bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kurt köpeğinin ısırması görmek kalifiye elemanlar arasına gireceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kurt köpeğinin havladığını görmek kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurt köpeğinin saldırdığını görmek mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kurt köpeği saldırdığını görmek alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurt köpek sevmek emeklerinin karşılığını bulacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet eder.