Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boş toprak görmek

Kahve falında boş toprak görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, rahat edeceğine ve huzur duyacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine işaret eder.

Kahve falında boş toprak gördüyseniz:

  • İş birliği içerisine gireceğiniz veya anlaşma yapacağınız kişilerin kapasitelerini hafife alıyor ya da gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz.

Kahve falında boş toprak görmek boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında boş mezara toprak atmak aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına işaret eder.

Kahve falında boşanıyor görmek kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine işarettir.

Kahve falında boş bir daire görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına delalettir.

Kahve falında cüzdanını boş görmek kasasının daha çok para dolacağına, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine inanılır.

Kahve falında boş kutu görmek mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, zararın telafi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında boş mezara girmek doğru seçimler yapacak olan fal sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine inanılır.

Kahve falında boş kavanoz görmek tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine inanılır.