Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü yemeği hazırlamak

Kahve falında ölü yemeği hazırlamak çok istediği bir şeye sahip olacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, insanların alım gücünün azalacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine yorulur.

Kahve falında ölü yemeği hazırlamak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizinle aynı şeyleri yapmak istemiyorlarsa, planlarınızı yalnız uygulayabilecek şekilde yapmalısınız.

Kahve falında ölüye yemek hazırlamak işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölülere yemek hazırlamak sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, istediği arabaya bineceğine inanılır.

Kahve falında ölü yemeği hazırlamak kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine işarettir.

Kahve falında ölü birine yemek hazırlamak böylece geçim derdinin baş göstereceğine, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüye sofra hazırlamak mali olarak çok güçlü hale geleceğine, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine işarettir.

Kahve falında ölüyü hazırlamak güç kaybedeceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına işaret eder.

Kahve falında babasına yemek hazırlamak olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, çözümlere kavuşacağına delalettir.

Kahve falında babaya yemek hazırlamak alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine alamet eder.