Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen insanı canlı görmek

Kahve falında ölen insanı canlı görmek çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, çok büyük bir işin başına getirilmeye, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında ölen insanı canlı gördüyseniz:

  • Etkisiz veya yetersiz plan, iş ya da programları bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında canlı insan görmek yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına alamet eder.

Kahve falında ölü insanı canlı görmek hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında canlı insanı tabutta görmek rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında canlı insanı öldü görmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında mezarda canlı insan görmek sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Kahve falında canlı insanın öldüğünü görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında tabutta canlı insan görmek Allah’ın izni ile rahata ereceğine, ağız tadının yerine geleceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına rivayet eder.

Kahve falında canlı insanı mezara gömmek zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, problemlere çözüm bulunacağına alamet etmektedir.