Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ormanda görmek

Kahve falında ormanda görmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren fal sahibinin amacına ulaşacağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ormanda gördüyseniz:

  • Sevgi temalı ilişkilerinizde ya da iş hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Kahve falında karanlıkta ormanda yürümek yaşamın belli bir düzene oturacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında ormanın yanmasını görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yesil ormanlik görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında orman yangını görmek huzura ve mutluluğa kavuşacağına, başının derde gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ormanda piknik yapmak yaşamının yoluna gireceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına işaret eder.

Kahve falında ormanda su görmek mevcut konforunun da devam edeceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ormanlık alanda bulunmak hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, bazı konularda önayak olunacağına delalet eder.

Kahve falında ormanda çam ağacı görmek aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına inanılır.