Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ters yüzük görmek

Kahve falında ters yüzük görmek şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, mutlu olacağına ve güleceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına yorulur.

Kahve falında ters yüzük gördüyseniz:

  • Maddi imkanlarınızı kullanarak hayatınızda fark yaratabilirsiniz ya da maddi koşullara bağlı yaratabileceğiniz farkları çevrenize göstermek isteyebilirsiniz.

Kahve falında ters yüzük görmek hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine yorulur.

Kahve falında merdivenleri ters çıkmak sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Kahve falında kuranı ters giymek yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine alamet eder.

Kahve falında kıbleye ters durmak ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında gözlüğü ters takmak işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet eder.

Kahve falında ayakları ters bebek görmek daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gömleği ters giymek fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, saygınlığının da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ters dönmüş şemsiye görmek başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.