Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anüste kıl görmek

Kahve falında anüste kıl görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında anüste kıl gördüyseniz:

  • Bazı kişileri sözlerini tutmaları konusunda uyarabilirsiniz.

Kahve falında anüste kıl görmek rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anüste kan görmek ana baba için büyük bir ev alınacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine işarettir.

Kahve falında anüsünü görmek kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında kendi anüsünü görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına alamet eder.

Kahve falında kadın anüsü görmek bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına işaret eder.

Kahve falında namaz kılmaya çalışmak müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, haksızlıklara uğranılacağına delalettir.

Kahve falında kulaktan kıl koparmak herşeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, elinin darlık görmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında namaz kılarken nur görmek kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine tabir olunur.