Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında silahla görmek

Kahve falında silahla görmek hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, sevinç ve sürura, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında silahla gördüyseniz:

  • Bilginizi arttırıcı, yeteneklerinizi geliştiren programlar veya seyahat planları sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında silah sesiyle uyanmak ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kafasına silah dayandığını görmek istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında silahla öldürülmeye çalışılmak destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine inanılır.

Kahve falında silahla avlanmak bir konuda destek alacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına delalettir.

Kahve falında elde silah görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına yorulur.

Kahve falında kurusıkı silahla vurulmak yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında köpeğe silah sıkmak başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına işarettir.

Kahve falında silah çalmak sıkıntıya düşeceğine, sağlığının da bozulacağına delalet etmektedir.