Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir ev görmek

Kahve falında bir ev görmek işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, kazancının günden güne çok artacağına, sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Kahve falında bir ev gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın veya düzenlemenin asıl aritmatiğini araştırmalısınız.

Kahve falında ev oda görmek bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yürüyen ev görmek iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında evi cami olarak görmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında yıkılan evi tamir etmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında yayla evi görmek elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, işinin de hep yürüyeceğine delalet eder.

Kahve falında eve toprak atmak aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzaktan eve bakmak bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına işarettir.

Kahve falında bir evde toplanmak büyük bir üzüntü yaşayacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine yorulmaktadır.