Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yoğurt suyu içmek

Kahve falında yoğurt suyu içmek maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, ters giden durumların düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında yoğurt suyu içmek gördüyseniz:

  • Sanatla ilgili olaylar ilginizi çekebilir.

Kahve falında yoğurt suyu içmek mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına tabir olunur.

Kahve falında yoğurdun suyunu içmek kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında yoğurt çorbası içmek zor bir duruma düşüleceğine, küslerin barışacağına inanılır.

Kahve falında yoğurt içmek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, sıkıntıların büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında yoğurtlu çorba içmek muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına delalettir.

Kahve falında yoğurt suyu görmek başarılarının artacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine delalet eder.

Kahve falında aşırı derecede su içmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bol bol su içmek eskisinden de iyi olacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine yorulur.