Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ineğin otladığını görmek

Kahve falında ineğin otladığını görmek içinin ve kafasının rahatlayacağına, sevinç ve mutluluğa, yeni bir eve sahip olunacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında ineğin otladığını gördüyseniz:

  • Heyecan verici olmayan iş, ilişki ya da anlaşmalar hevesinizi kırabilir.

Kahve falında ineğin otladığını görmek kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına rivayet eder.

Kahve falında ineklerin otladığını görmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, kederlerinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında koyunların otladığını görmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, yatırımlarının kar getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında koyun otladığını görmek mesleğindeki başarısının artacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine alamet eder.

Kahve falında birine inek sütü vermek kısa sürede hayatın düzene gireceğine, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına inanılır.

Kahve falında inek dışkısına basmak zevki sefa içinde yaşayacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına delalet eder.

Kahve falında inekleri sulamak işlerin kara geçeceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ineklerin doğurduğunu görmek imkân sahibi olacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.