Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başbakanla dolaşmak

Kahve falında başbakanla dolaşmak sevinçli bir haber alınacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına delalettir.

Kahve falında başbakanla dolaşmak gördüyseniz:

  • Belli konuların tekrar ele alınması ya da belli düzenlemeler yapılması gerekebilir.

Kahve falında başbakanla dolaşmak resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında terlikle dolaşmak sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında çorapla dolaşmak kısmetsizlik yaşayacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına tabir olunur.

Kahve falında bisikletle dolaşmak sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sandalla dolaşmak aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine alamet eder.

Kahve falında elinde bıçakla dolaşmak yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında banyo havlusuyla dolaşmak mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına delalet eder.

Kahve falında çamurda dolaşmak aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına yorulmaktadır.