Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köprüye çıkmak

Kahve falında köprüye çıkmak kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, yaşadığı zorlukların biteceğine, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, işlerinden feragat edeceğine, başarısının düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında köprüye çıkmak gördüyseniz:

  • Baskı altında ani kararlar almak zorunda hissedebilirsiniz.

Kahve falında köprüden çıkmak hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sonra kendi işini kuracağına, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında köprü çıkmak elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, ardından bu kişiye açılacağına alamet eder.

Kahve falında köprüye çıkmak yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine yorulur.

Kahve falında denizin üstünden köprüyle geçmek hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köprü altında saklanmak sıhhat ve huzur bulacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz köprü görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine delalet eder.

Kahve falında asma köprüden düşmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında köprü yaptırmak fal sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine işaret eder.