Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sigar görmek

Kahve falında sigar görmek Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine rivayet eder.

Kahve falında sigar gördüyseniz:

  • Gizli ajandası olan kişilere dikkat etmenizde fayda var.

Kahve falında sigar içeni görmek duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine inanılır.

Kahve falında sigar içtiğini görmek iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına rivayet eder.

Kahve falında sigar görmek yükseleceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, sorunlarının azalacağına alamet etmektedir.