Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeyhini görmek

Kahve falında şeyhini görmek güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, sorunların sürekli artacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şeyhini gördüyseniz:

  • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip bir kişiyle ya da bir meslektaşınızla ilişkinize dahafazla emek verilmesi gerekiyor olabilir.

Kahve falında kadiri şeyhi görmek maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına rivayet eder.

Kahve falında şeyhe sarılmak çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna delalettir.

Kahve falında şeyh elini öpmek anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında şeyhe hizmet etmek maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına alamet eder.

Kahve falında arap şeyhi görmek onların güvenini sarsacağına, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine alamet eder.

Kahve falında şeyh türbesi görmek çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında şeyhini ölmüş görmek ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında şeyhini görmek uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına rivayet eder.