Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elbiz görmek

Kahve falında elbiz görmek tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, zahmetinin çoğalacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına yorulur.

Kahve falında elbiz gördüyseniz:

  • Bazı kişiler işin ya da olayın gerektirdiğinden daha fazla ya da daha hızlı çalışılması için baskı yapıyor olabilirler.

Kahve falında elbezi görmek hayallerin yarıda kalacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı elbezi görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine işaret eder.

Kahve falında elbezi yıkamak iyileşeceğine, refah düzeyinin artacağına tabir olunur.

Kahve falında elbiz görmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine rivayet eder.