Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tafta elbise giymek

Kahve falında tafta elbise giymek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, bol rızık sahibi olunacağına, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına, insanların takdirini kazanacağına, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tafta elbise giymek gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınızla görüşebilir, bazı grup arkadaşlarıyla bir araya gelebilir veya yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Kahve falında tafta elbise giymek sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına delalettir.

Kahve falında örgü elbise giymek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir erkeğin elbise giydiğini görmek çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, özlemlerini bitireceğine rivayet eder.

Kahve falında bir erkeğin kadın elbisesi giydiğini görmek bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında krem rengi elbise giymek onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nakışlı elbise giymek yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tuvalet elbise giymek araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında imam elbisesi giymek sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, çabalarının boşa çıkacağına yorulmaktadır.