Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koyunun yüzüldüğünü görmek

Kahve falında koyunun yüzüldüğünü görmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine işarettir.

Kahve falında koyunun yüzüldüğünü gördüyseniz:

  • Diğerlerinin önerilerini bir yere kadar dinleyip, çelişkili durumlara yeni yaklaşımlar getirebilirsiniz.

Kahve falında yüzlerce koyun görmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, insanların güvenini kazanacağına işaret eder.

Kahve falında koyunun derisinin yüzüldüğünü görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzülmüş koyun kellesi görmek başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzen koyun görmek bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında yüzülmüş koyun kafası görmek yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine işarettir.

Kahve falında koyunu yüzerken görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına inanılır.

Kahve falında suda yüzen koyun görmek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzülmüş koyun görmek para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder.