Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tarihi bir yer gezmek

Kahve falında tarihi bir yer gezmek aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine tabir olunur.

Kahve falında tarihi bir yer gezmek gördüyseniz:

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerden yeni teklifler ya da öneriler alabilirsiniz.

Kahve falında tarihi yer gezdiğini görmek malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine işarettir.

Kahve falında tarihi bir yer gezmek bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına inanılır.

Kahve falında tarihi yerlerde gezmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tarihi yerler gezmek huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine tabir olunur.

Kahve falında tarihi yerleri gezmek kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında tarihi bir yeri gezmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına alamet eder.

Kahve falında tarihi ev gezmek çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına alamet eder.

Kahve falında tarihi yerde gezmek yaptığı işlerden çok para kazanacağına, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine işaret eder.