Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgiliyle çikolata yemek

Kahve falında sevgiliyle çikolata yemek sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, korkularından kurtulacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında sevgiliyle çikolata yemek gördüyseniz:

  • Değişik şeyler deneyebilir, değişik yerlere gidebilir, değişik işlerle uğraşabilir veya icatlarınızla göz doldurabilirsiniz.

Kahve falında eski sevgiliyle çikolata yemek maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyle çikolata yemek sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevgiliden çikolata almak yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliye çikolata vermek sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, geçim derdinin biteceğine delalettir.

Kahve falında sevgiliye çikolata yedirmek emeklerin boşa gitmeyeceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında bolca çikolata yemek karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında tatlı çikolata yemek malının ve parasının ziyan olacağına, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına işarettir.

Kahve falında kalpli çikolata yemek maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına delalet eder.