Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üstüne uçak düştüğünü görmek

Kahve falında üstüne uçak düştüğünü görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, yalnız kalmak isteyeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine işarettir.

Kahve falında üstüne uçak düştüğünü gördüyseniz:

  • Uzun süredir görmediğiniz birisinden haber alabilirsiniz.

Kahve falında evinin üstüne uçak düştüğünü görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üstüne uçak düştüğünü görmek kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçağın üstüne binmek emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına delalet eder.

Kahve falında üstüne çığ düştüğünü görmek karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine alamet eder.

Kahve falında uçağın düşüp patladığını görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında yere düşen uçak görmek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında askeri uçak düştüğünü görmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında uçak düşmesi ve kurtulmak üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına tabir olunur.