Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deliren görmek

Kahve falında deliren görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, tabiri caizse can bulacağına işarettir.

Kahve falında deliren gördüyseniz:

  • Bazı konuları zorlamak aslında niyetlenilmemiş olan pek çok sonuç doğurabilir.

Kahve falında başkasını delirmiş görmek bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında deli gibi ağlamak attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında deliye aşık olmak kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir deli görmek bir sebeple gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yakınını deli görmek kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında anneyi deli görmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine delalet eder.

Kahve falında eli delinmek muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında burnun delindiğini görmek eline çok güzel fırsatların geçeceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına yorulmaktadır.