Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sofradan kalkmak

Kahve falında sofradan kalkmak ticarette başarılı olacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, fal sahibi erkekse şansının açılacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sofradan kalkmak gördüyseniz:

  • Kariyerinizi, işinizi veya genel anlamda toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren konularda hızla ilerlemeye başlıyorsunuz.

Kahve falında sofradan kalkmak iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında masadan kalkmak çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, kazancın az da olsa yitirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında düşmek kalkmak bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına işarettir.

Kahve falında gece namazına kalkmak çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında düşüp sonra kalkmak hobilerine eğileceğine, güzel ve önemli işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında yere düşmek ve kalkmak daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına tabir olunur.

Kahve falında düştüğün yerden kalkmak ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine tabir olunur.

Kahve falında düşmek ve kalkmak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine yorulur.