Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bozuk sütü dökmek

Kahve falında bozuk sütü dökmek yeni işlere atılacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine işarettir.

Kahve falında bozuk sütü dökmek gördüyseniz:

  • Baskıcı veya aşırı ısrarcı olmamanızda fayda var.

Kahve falında bozuk süt dökmek sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, yaşama isteğinin artacağına delalet eder.

Kahve falında bozuk sütü dökmek yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bozuk para dökmek umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına işarettir.

Kahve falında süt yere dökmek ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında inek sütü dökmek kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine delalet eder.

Kahve falında süt dökmek bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, kötü sözler duyulacağına inanılır.

Kahve falında denize süt dökmek hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yere süt dökmek daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına alamet eder.