Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öldürülmekten kurtulmak

Kahve falında öldürülmekten kurtulmak peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında öldürülmekten kurtulmak gördüyseniz:

  • Romantik ilişkiler veya iş birlikleri söz konusu olabilir.

Kahve falında ölmekten son anda kurtulmak aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, başarı ve zafer kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmekten kurtulmak aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, getirisinden daha fazla olacağına yorulur.

Kahve falında öldürülmekten kurtulmak hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında asılmaktan kurtulmak büyük sıkıntılar yaşayacağına, insanlara olan güvenini kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında tren çarpmasından kurtulmak sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında depremden kurtulduğunu görmek sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine inanılır.

Kahve falında kurttan kurtulmak ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında düşen asansörden kurtulmak mal ve para kazanılacağına, büyük tartışmaların yapılacağına inanılır.