Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sesi kısılmak

Kahve falında sesi kısılmak hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sesi kısılmak gördüyseniz:

  • Belli direktifler veya ültimatomlar vermek zararlı olabilir ya da size ültimatom veren kişiler stres yaratabilir.

Kahve falında ağlamaktan sesi kısılmak rahatın yerine geleceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında sesi kısılmak kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında bağırmaktan sesi kısılmak güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında saçının bir kısmının döküldüğünü görmek zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında saçın bir kısmını kestirmek borçlarını bitireceğine, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına rivayet eder.

Kahve falında saçının bir kısmının beyazladığını görmek dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine delalettir.

Kahve falında saçın bir kısmının koptuğunu görmek işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçın bir kısmının beyazlamasını görmek durgun giden işlerin açılacağına, yaşam standartlarının artacağına inanılır.