Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altmış görmek

Kahve falında altmış görmek şeytana uyacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına tabir olunur.

Kahve falında altmış gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerde verdiğiniz ölçüde alamamanız sizi üzebilir.

Kahve falında eşinin kıyafet aldığını görmek kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına yorulur.

Kahve falında ev aldığını söylemek özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının et aldığını görmek çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boy abdest aldığını görmek kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına yorulur.

Kahve falında sadaka aldığını görmek tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına delalet eder.

Kahve falında peçete aldığını görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nişanlını aldattığını görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında bir başkasının ev aldığını görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine alamet eder.