Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı ayakkabı çıkarmak

Kahve falında kırmızı ayakkabı çıkarmak yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, arzularına kavuşacağına, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı ayakkabı çıkarmak gördüyseniz:

  • Birlikte vakit geçirmek istediğiniz kişilerin özel hayatınıza veya iş yaşamınıza olumlu etkisi olmasına dikkat edin.

Kahve falında kırmızı ayakkabı çıkarmak üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına rivayet eder.

Kahve falında ayakkabıyı ayağından çıkarmak projenin gerçekleştirileceğine, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah ayakkabı çıkarmak ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, ağız tadının bozulmayacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı elbise giyip çıkarmak çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına inanılır.

Kahve falında denizden ayakkabı çıkarmak çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına inanılır.

Kahve falında ayakkabı çıkarmak emeklerin boşa gitmeyeceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında camide ayakkabı çıkarmak uzun bir hayat yaşayacağına, rahatsızlık duyulacağına yorulur.

Kahve falında ayaktan ayakkabı çıkarmak çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine yorulmaktadır.