Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ismail görmek

Kahve falında ismail görmek ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, gelişmelerin olacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında ismail gördüyseniz:

  • Evinizi, işinizi, mal varlıklarınızı ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda baskıya maruz kalabilirsiniz.

Kahve falında istanbul şehrini görmek atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında birinin ismini söylemek tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, ruhunun dinleneceğine delalet eder.

Kahve falında merve ismini görmek çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, sözler sarf edeceğine rivayet eder.

Kahve falında uçmak isteyip uçamamak büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine yorulur.

Kahve falında ayşe ismi görmek kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına yorulur.

Kahve falında ümit ismini duymak uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece falı kapatan kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ismi azam duası okumak hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine inanılır.

Kahve falında emre ismini duymak bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına inanılır.