Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eve ağaç dikmek

Kahve falında eve ağaç dikmek yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine, kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, çok rahat edeceğine, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, birçok yeni fikir edinileceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, güzel günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eve ağaç dikmek gördüyseniz:

  • Kar getirmeyecek hiçbir konuya takılıp zaman kaybetmeyin.

Kahve falında eve ağaç dikmek çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine işarettir.

Kahve falında şeftali ağacı dikmek çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında zeytin ağacı dikmek büyük bir kazanç elde edeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine alamet eder.

Kahve falında nar ağaç dikmek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına işaret eder.

Kahve falında kayısı ağacı dikmek sıkıntıların azalacağına, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gül ağacı dikmek ruhunu güzelleştireceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında fındık ağacı dikmek geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Kahve falında ağaç dikmek sulamak hayat boyu isteklerine ulaşacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine alamet eder.