Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bu day görmek

Kahve falında bu day görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bu day gördüyseniz:

  • Daha da enteresanı şu, diğerleri sizi isteyerek bir çuval inciri berbat ediyor gibi görebilirler.

Kahve falında bu day görmek uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında araba da ateş görmek sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, falı kapatan kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında ağlamak uyandığında da ağlamak maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dişlerinin dakma olduğunu görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına alamet eder.

Kahve falında ağlamak ve uyandığında da ağlamak evleneceğinize, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arabistan da olduğunu görmek uzaktan haberler işiteceğine, önemli bir makama terfi alacağına delalettir.

Kahve falında daksil görmek çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine yorulur.

Kahve falında beytullah da namaz kılmak aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına rivayet eder.