Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında salavat getirdiğini görmek

Kahve falında salavat getirdiğini görmek işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına inanılır.

Kahve falında salavat getirdiğini gördüyseniz:

  • Sırlarınızı kendinize saklamalısınız.

Kahve falında topluca salavat getirmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında salavat getirdiğini görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına delalettir.

Kahve falında biriyle salavat getirmek bankadaki hesabının kabaracağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında salavat getirmek iş hayatında makam sahibi olunacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına delalet eder.

Kahve falında korkarak salavat getirmek gözyaşına ve kedere boğulacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hacda salavat getirmek çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında salavatı getirmek bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına işaret eder.

Kahve falında toplu halde salavat getirmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına alamet eder.