Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgiliyi aldatırken görmek

Kahve falında sevgiliyi aldatırken görmek yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, sevinçli haberler geleceğine, kimseyle konuşmaz olacağına, adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, üzücü olaylar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında sevgiliyi aldatırken gördüyseniz:

  • Elinizdeki değerleri boşa sarfetmeniz yüzünden kaynak sıkıntısı çekebilirsiniz.

Kahve falında sevgilisinin aldattığını öğrenmek işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliniz tarafından aldatılmak maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisinin aldattığını görmek kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, düşman malından yemeye işarettir.

Kahve falında eski sevgiliden hediye aldığını görmek gelirinin garanti olacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına yorulur.

Kahve falında sevgilin seni aldattığını görmek işlerin aksayacağına, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin kendini aldattığını görmek mutlu olacağı mesajlar geleceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilisini aldattığını görmek sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında sevgilinin kilo aldığını görmek hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına rivayet etmektedir.